Jeśli jesteście fanami wygody i nowinek technologicznych, a jednocześnie poszukujecie idealnego filtra kuchennego, najnowszy system odwróconej osmozy Ecoperla Revo powstał w odpowiedzi na Wasze potrzeby! Zobaczcie sami, co przygotowała dla Was polska marka Ecoperla!

Ecoperla Revo – inteligentny filtr, który zadowoli najbardziej wymagających

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo została zamknięta w minimalistycznej, niewielkiej i bardzo wytrzymałej obudowie. Nie posiada zbiornika magazynującego wodę, zatem zmieści się bez problemu w szafce pod zlewem kuchennym. Filtr charakteryzuje się cichą, wydajną pracą, a także posiada systemy informujące o awariach bądź zużyciu wkładów filtracyjnych. Ponadto, zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych systemów odwróconej osmozy. Ecoperla Revo generuje tylko 1 litr odrzutu na 2 litry oczyszczonej wody, co w porównaniu z innymi filtrami dostępnymi na rynku, wypada bardzo oszczędnie!

Idealnie czysta i bezpieczna woda do picia

Ecoperla Revo filtruje wodę na trzech etapach:

  1. Wkład wstępny węglowo-mechaniczny usuwa cząstki stałe oraz chlor i jego pochodne
  2. Membrana osmotyczna o niebywale wysokiej wydajności 600 GPD
  3. Wkład końcowy szlifujący, który zadba o smak, zapach i barwę wody

Wszystkie wkłady posiadają dużą powierzchnię filtracji, co pozwala na ich coroczną wymianę. Samą membranę należy wymieniać co 3 lata. Co więcej, system został wzbogacony o czujnik, który wykrywa brak poboru wody – jeśli Ecoperla Revo nie jest używana przez ponad 24 godziny, urządzenie automatycznie przeprowadzi płukanie wkładów filtracyjnych dla zachowania najwyższej higieny!

Łatwa eksploatacja i kontrolowana praca Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo została wyposażona w elegancki kranik z wyświetlaczem, który poinformuje o jakości wody filtrowanej oraz o zużyciu wkładów. Na wyświetlaczu widoczne są dwa wskaźniki:

  • Kropelka, która swoim kolorem informuje o jakości wody – system posiada wbudowany miernik TDS
  • Obwódka informująca o konieczności wymiany wkładów – system zlicza ilość przefiltrowanej wody

Dodatkowo, na samej obudowie filtra znajduje się dioda LED, która także poinformuje nas o konieczności wymiany konkretnego wkładu. Samo serwisowanie odwróconej osmozy jest bezproblemowe i szybkie. Wkłady wymienia się dosłownie w kilka sekund! Wystarczy odkręcić i wyjąć zużyty wkład, a na jego miejsce wkręcić nowy.

O prawidłową pracę oraz bezpieczeństwo podczas awarii dba również wbudowany detektor wycieku wody, który blokuje dopływ wody po wykryciu takiej awarii.

Odwrócona osmoza na 5!

Jak sami widzicie, odwrócona osmoza Ecoperla Revo to propozycja polskiej marki, która maksymalnie minimalizuje działania użytkownika w kwestii eksploatacji! Urządzenie kontroluje samodzielnie swoją pracę, stan wkładów oraz jakość wody, a dodatkowo poinformuje nas o koniecznym serwisie!