Twarda woda w domu jest przyczyną wielu problemów, które uprzykrzają Ci życie? Na szczęście wcale nie musisz z nimi żyć. Wystarczy tylko dobry i odpowiednio dobrany zmiękczacz wody. O idealne dopasowanie czasem trudno. Stąd właśnie wziął się pomysł na nową linię zmiękczaczy wody – Ecoperla Softcab.

Kompaktowy rozmiar i najlepsze komponenty

Ecoperla Softcab to wysokiej klasy kompaktowe zmiękczacze do wody, które rozwiążą problem twardej wody w każdym domu. Obok najlepszej głowicy sterującej marki Clack oraz wydajnego, certyfikowanego złoża monosferycznego, zaletą tych urządzeń jest również wytrzymała oraz niezwykle smukła obudowa. Zmiękczacz wody Ecoperla Softcab ma tylko 32 centymetry szerokości! Najwyższej jakości amerykańskie i europejskie komponenty gwarantują nie tylko skuteczne zmiękczanie wody, ale też bezawaryjną pracę przed długie lata. Producent jest absolutnie pewny jakości tego produktu, dlatego oferuje nawet 10 lat gwarancji.

Łatwy montaż i użytkowanie

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab są proste w montażu oraz intuicyjne w obsłudze. Do ich podłączenia nie trzeba wzywać profesjonalnego serwisu. Można to zrobić samodzielnie lub zlecić swojemu hydraulikowi. Ecoperla Softcab posiadają system ustawień głowicy sterującej, dzięki którym zmiękczanie wody jest wyjątkowo ekonomiczne. Nowoczesne zabezpieczenia antyzalaniowe zapewniają użytkownikom wysokie bezpieczeństwo.

Ekonomiczne rozwiązania 

Dobrze dopasowany zmiękczacz wody to nie tylko miękka woda, ale i spore oszczędności. Rozmiar zmiękczacza dobiera się na podstawie takich parametrów jak twardość wody oraz miesięczne zużycie wody w gospodarstwie domowym. Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab występują w trzech praktycznych wariantach:

Jeżeli zastanawiasz się, jak zmiękczyć twardą wodę, skontaktuj się ekspertami marki Ecoperla, którzy dobiorą skuteczne rozwiązanie dla Twojego problemu z wodą.