Jeśli męczy cię kamień osadzający się na sprzętach domowych i czajniku, denerwują cię szorstkie ubrania wyjęte prosto z pralki, martwi stan skóry i włosów po kąpieli, to zapewne masz problem z twardą wodą w domu. Nie jesteś jednak na nią skazany. Profesjonalny, kompaktowy zmiękczacz wody pomoże pozbyć się z niej zbędnych jonów wapna i magnezu.

Najlepszy zmiękczacz wody

Polska marka Ecoperla oferuje nam niezwykłe urządzenie – zmiękczacz wody Ecoperla Toro 20. Jest to perełka wśród innych urządzeń tego typu.

Jego montaż jest tak łatwy, jak jego obsługa. Kilka nowoczesnych innowacji uczyni użytkowanie tego urządzenia lekkim i przyjemnym. Twarda woda już nigdy nie będzie problemem.

Łatwe napełnianie zbiornika solanki

Umieszczony z przodu pojemnik na solankę, umocowany na zawiasach, sprawia że uzupełnianie zapasów soli będzie trwało chwilę i nie zajdzie konieczność demontażu całego pojemnika. Podświetlany wyświetlacz ułatwi jego obsługę nawet w ciemnych miejscach.

Ponadto, zupełną nowością na rynku zmiękczaczy wody jest opływowy i ergonomiczny kształt Ecoperla Toro 20, który sprawi, że jego zamontowanie nie będzie problemem nawet przy ograniczonej przestrzeni.

Poznaj zmiękczacz wody Ecoperla Toro 20: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-20.html

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro!

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Toro posiada aż 10 lat gwarancji! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów. Warto wziąć to pod uwagę przy doborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego.

Twarda woda to już nie kłopot!

Okazuje się, że twarda woda nie jest żadnym problemem, jeśli tylko dysponujemy odpowiednim zmiękczaczem wody, który skutecznie ją przefiltruje.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro