Popularność domowych stacji uzdatniania wody stale rośnie! Coraz więcej z nas chce zadbać o najwyższą jakość swojej wody w domu i zatroszczyć się nie tylko o stan swojej skóry czy armatury łazienkowej, ale również instalacji hydraulicznej czy urządzeń AGD. Ze względu na wysoki stopień twardości wody w Polsce, jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń do filtracji wody w domu są właśnie centralne zmiękczacze wody.

Polska marka Ecoperla po raz kolejny zaskakuje, oferując całkiem nową serię zmiękczaczy wody Ecoperla Vita, wyposażoną w amerykańskie i europejskie komponenty z najwyższej półki. Zobaczcie sami!

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita – co nowego?

Najnowsza seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita już na pierwszy rzut oka różni się od pozostałych stacji tej marki. Urządzenia zamknięte są w eleganckich, wąskich, czarnych kabinetach z półprzezroczystą pokrywą. Zmiękczacze wody dostępne są w dwóch wersjach – 12-litrowej i 25-litrowej, czyli Ecoperla Vita 12 i Ecoperla Vita 25. Dzięki temu, dobór odpowiedniej wielkości urządzenia do pożądanej wydajności jest jeszcze prostszy!

Bezawaryjna i długoletnia praca zmiękczaczy wody!

A to nie wszystko, czym może się pochwalić polska marka Ecoperla. Zmiękczacze wody zostały wyposażone w odpowiednio zaprogramowane, bezawaryjne głowice sterujące amerykańskiego producenta Clack. Co więcej, w środku znaleźć można nic innego jak certyfikowaną, monosferyczną żywicę jonowymienną najwyższej klasy.

Łatwy montaż i prosta eksploatacja!

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita charakteryzują się nie tylko oszczędnością i wysokiej jakości komponentami. Wąska, przemyślana obudowa pozwala również na szybkie zdjęcie górnej pokrywy, chroniącej głowicę sterującą przed zanieczyszczeniami. Instalacja zmiękczacza wody jest szybka i bezproblemowa. Nie musisz być wykwalifikowanym hydraulikiem, żeby sobie z nią poradzić!

Na kabinetach znajdziemy również wyżłobiony wskaźnik maksymalnego poziomu soli, co ułatwia dosypywanie optymalnej ilości tabletek solnych. Co więcej, otwór zbiornika na sól jest na tyle duży, że dosypywanie soli nie będzie stanowiło problemu!

Ecoperla Vita – nic więcej nie potrzeba!

Jak widzicie, zmiękczacze wody Ecoperla Vita spełnią nawet największe wymagania ich przyszłych użytkowników! To nie tylko designerska obudowa, lecz komponenty zapewniające oszczędną, bezawaryjną i wieloletnią pracę urządzeń.