Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 właśnie miał swoją premierę! Od marca znajdziecie go w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych. To obecnie jeden z największych kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku! Kogo zachwyci ten produkt? Komu przyda się najbardziej?

Kompleksowe podejście do tematu uzdatniania wody

Polska marka Ecoperla działa na polskim rynku od kilku lat, a popularność oferowanych produktów stale rośnie. To doskonały przykład na to, jak dopasować produkty do potrzeb odbiorców. Wszystkie urządzenia powstawały dzięki testom i wywiadom przeprowadzanym z dotychczasowymi użytkownikami. W ten sposób udało się stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzanego. Wszystkie stacje uzdatniania wody są przeznaczone do gospodarstw domowych. Wyróżnia je nowoczesny design, funkcjonalność, innowacyjność oraz ekonomiczne użytkowanie. Gama obejmuje zarówno filtry kuchenne, jak i centralne systemy uzdatniania wody. Ponadto dostępne są akcesoria, jak: wkłady rewitalizujące, Ecoperla Security System czy preparaty do serwisu urządzeń.

Jednym z urządzeń najbardziej kojarzonych z marką jest zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24. To produkt, który niemal natychmiast podbił serca wszystkich osób poszukujących rozwiązania swoich problemów z jakością wody. Wyróżnia go nie tylko nietuzinkowa, nowoczesna estetyka, ale także budowa, obecne wewnątrz komponenty i ekonomiczna eksploatacja. Jedynym mankamentem zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24 był fakt, że jest przeznaczony jedynie dla rodzin czteroosobowych.

Seria Ecoperla Toro

Ecoperla Toro 24 spełniał oczekiwania części odbiorców, jednak jego zakup nie był możliwy w przypadku dużego gospodarstwa domowego lub bardzo wysokiego stopnia twardości wody. Z tego powodu Ecoperla zdecydowała się stworzyć serię. Teraz oprócz kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24, możemy nabyć w sklepach także jego większą wersję – Ecoperla Toro 35. Posiada wewnątrz aż 35 litrów żywicy jonowymiennej, co czyni go jednym z największych kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.

Aktualnie dostępne na rynku zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są również wyposażone w ulepszony model głowicy sterującej, dzięki której producent wyeliminował wszelkie możliwe problemy, jakie mogły się pojawić w starszych wersjach tych urządzeń.

Ecoperla Toro 35 – dla kogo jest przeznaczony?

Niewątpliwą zaletą zmiękczacza wody z taką ilością złoża filtracyjnego jest to, że zajmuje naprawdę mało miejsca, jest estetyczny i łatwy do utrzymania w czystości. Jego obsługa to czysta przyjemność. Ten produkt powstał z myślą o:

  • Dużych rodzinach liczących ponad 6 osób
  • Domach o dużej powierzchni, z dużą ilością miejsc poboru wody
  • Gospodarstwach o dużym zużyciu wody
  • Gospodarstwach domowych, które borykają się z problemem bardzo wysokiego stopnia twardości wody

Ecoperla Perfect System

Choć Ecoperla Toro 35 jest dużym zmiękczaczem wody, to jednak niezwykle ekonomicznym. O to, aby koszty eksploatacji nie były wysokie dba Ecoperla Perfect System. Są to specjalnie dobrane ustawienia głowicy sterującej, dzięki którym praca urządzenia jest zrównoważona, a na regenerację pobiera minimalne potrzebne ilości wody oraz soli tabletkowanej.

Należy zwracać szczególną uwagę na parametry techniczne zmiękczaczy wody. Niektórzy producenci specjalnie zaniżają wartości, przez co później żywica jonowymienna ulega szybszemu zużyciu, a zmiękczanie wody jest mniej wydajne. Ecoperla Perfect System to gwarancja, że wszystko będzie działało dokładnie tak, jak powinno.

Certyfikowana żywica monosferyczna

W Ecoperla Toro 35 zastosowano wysokiej jakości żywicę jonowymienną. Jest to złoże monosferyczne. To oznacza, że jego każda cząsteczka jest takiej samej wielkości. Dzięki temu nie dochodzi do nieprawidłowości podczas zmiękczania wody. Woda jest uzdatniana równomiernie, nie powstają kanaliki, przez które mogłaby przepływać ta niezmiękczona. Ponadto żywice monosferyczne potrzebują znacznie mniej soli i wody na regenerację.

Ilość aż 35 litrów to znacznie dłuższy czas kontaktu wody ze złożem filtracyjnym, ale również potrzeba rzadszej regeneracji. W przypadku dużego zużycia wody to bardzo ważne, aby nie dobrać zbyt małego urządzenia. W przeciwnym wypadku koszty eksploatacji mogą być wyższe niż oczekiwane.

Łatwy montaż Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest naprawdę prostym w montażu zmiękczaczem wody. Na tym tle z całą pewnością wyróżnia się spośród konkurencji. Łatwą instalację zapewnia budowa tego zmiękczacza wody. Projektanci odseparowali butlę ciśnieniową ze złożem od zbiornika solanki. Najpierw wystarczy podłączyć jedną część, a następnie dopasować resztę. Nic prostszego!

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro 35

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 oraz Ecoperla Toro 24 posiadają aż 10 lat gwarancji! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów.

Szukaj w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody!

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 znajdziesz w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody. To produkt, na który z całą pewnością warto zwrócić uwagę, jeśli posiadasz duże gospodarstwo domowe, a chcesz, by redukcja stopnia twardości wody oznaczała same korzyści, w tym niedrogą eksploatację.

Poznaj bliżej Ecoperla Toro 35: https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/