Ecoperla działa na polskim rynku uzdatniania wody bardzo prężnie i staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Perełkowe logo jest wiązane z wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Tylko kto odpowiada za stworzenie tej polskiej marki?

Ecoperla to marka ekskluzywnych urządzeń do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Oferta obejmuje rozwiązania najpopularniejszych problemów związanych z jakością wody wodociągowej oraz własnego ujęcia. Dzięki tym produktom uporasz się między innymi z: wysokim stopniem twardości wody, żelazem, manganem, azotanami, jonem amonowym, chlorem, zanieczyszczeniami mechanicznymi, związkami pogarszającymi właściwości organoleptyczne wody. Wśród dostępnych urządzeń można wymienić:

  • Filtry kuchenne – ultrafiltracja, systemy odwróconej osmozy
  • Filtry na cały dom – kompaktowe zmiękczacze wody i stacje wielofunkcyjne, urządzenia o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower
  • Akcesoria – dodatki wspomagające urządzenia marki Ecoperla, ułatwiające ich pielęgnację

Większość urządzeń Ecoperla posiada specjalnie opracowane systemy zapewniające zrównoważoną pracę oraz zmniejszające koszty eksploatacji, a także dbające o zachowanie bezpieczeństwa oraz trwałości.

Marka Ecoperla stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Z tego względu zapewniają stały dostęp do części zamiennych oraz pomocy technicznej, a także 10 lat na wybrane urządzenia, co świadczy o ich solidności. Choć produkty różnią się od siebie wyglądem oraz przeznaczeniem, to wszystkie łączą cztery cechy: estetyka, funkcjonalność, innowacyjność i ekonomiczne działanie.

Ecoperla to jednak nie tylko produkty. Przede wszystkim to marka z misją, która chce wspierać słuszne inicjatywy. Jedną z nich jest oznakowanie „Think Green with Ecoperla”. Objęte są nim produkty i rozwiązania w uzdatnianiu wody, które choć w najmniejszym stopniu przyczyniają się do zmiany nawyków na bardziej proekologiczne i wspierające środowisko, na przykład poprzez minimalizację wytwarzania odpadów.

Ponadto marka Ecoperla prowadzi własny kanał na YouTube, mający na celu uświadomienie osób zainteresowanych tematem uzdatniania wody o najczęściej występujących problemach i ich rozwiązaniach, pomocnych produktach i sposobie ich działania. Warto zajrzeć, ponieważ merytoryczna wiedza przekazywana jest w sposób przystępny i zrozumiały. A kto stoi za tak rozbudowaną koncepcją, wychodzącą naprzeciw odbiorcom?

Firma Klarsan i marka Ecoperla

Za tą rozbudowaną inicjatywą stoi polska firma Klarsan z ogromnym doświadczeniem w branży uzdatniania wody. Działa już od 2006 roku, a baza realizacji i zadowolonych klientów stale się powiększa. Historia sięga jednak znacznie wcześniejszych czasów. Właściciel nabywał doświadczenia jeszcze przed założeniem własnej działalności. To właśnie lata praktyki zaowocowały rodzinną firmą z tradycjami, która kieruje się następującymi wartościami:

  • Doświadczenie – w firmie pracują doświadczeni inżynierowie z ogromną wiedzą, którzy stale się szkolą i zdobywają informacje na temat nowo wprowadzanych rozwiązań. To oni odpowiadają za tworzenie profesjonalnych stacji uzdatniania wody do domu i przemysłu. Nie boją się żadnych wyzwań i są w stanie stworzyć stacje uzdatniania wody, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach
  • Profesjonalizm – każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Najważniejsze jest świeże podejście i poszukiwanie rozwiązań, które sprawdzą się najlepiej w danym przypadku
  • Wysokiej jakości komponenty – Klarsan chce proponować rozwiązania najlepsze jakościowo. Zanim dany komponent zostanie wprowadzony do oferty, przechodzi testy, sprawdzana jest jego trwałość, wydajność.
  • Współpraca – to bardzo istotny filar działalności. Klarsan współpracuje z najlepszymi z branży: Atlas Filtri, Clack, Lanxess, Cintropur, FixaFlex. Równie ważna jest współpraca z: dystrybutorami, kontrahentami, między działami oraz rzecz jasna zleceniodawcami

Eksperci zauważyli potrzebę rozdzielenia gałęzi przemysłowej od klienta indywidualnego ze względu na różnorodność oferowanych rozwiązań i podejścia. W taki właśnie sposób powstała marka Klarsan, która zawiera rozwiązania dla przemysłu, na bazie których powstają projekty szyte na miarę. Klienci indywidualni mogą natomiast wybierać rozwiązania do gospodarstw domowych marki Ecoperla.

Oferta firmy Klarsan

Klarsan zajmuje się przygotowaniem wody do celów: przemysłowych, rekreacyjnych, medycznych oraz socjalno-bytowych. Oferta składa się ze ściśle dopasowanych usług oraz komponentów, które mają sprostać oczekiwaniom odbiorcy niezależnie od problemu, z jakim się zgłasza. Wśród najważniejszych etapów realizacji można wymienić: wizję lokalną oraz wywiad, kompleksową analizę oraz testy obciążeniowe, dobór metod uzdatniania wody, projekt i konsultacje stacji uzdatniania wody, realizacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do firmy mogą zgłaszać się wszyscy – klienci indywidualni oraz firmy – u których potrzebne jest dopasowanie jakości wody do potrzeb.

Warto zaufać profesjonalistom

Za polską marką Ecoperla stoi sztab profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Warto im zaufać i cieszyć się rozwiązaniami na miarę potrzeb oraz pięknem czystej wody.