Klarsan jest znaną firmą na polskim rynku. Już od wielu lat cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, które zdecydowały się na skorzystanie z jej usług w zakresie inżynierii uzdatniania wody. Obecnie możemy obserwować sporą zmianę wizerunkową. Co na to klienci i kontrahenci?

W kierunku nowoczesności

Nowe logo i identyfikacja firmy Klarsan były dla wielu sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Decyzja o metamorfozie była konsekwencją zmian, jakie zachodzą na światowym rynku oraz w branży uzdatniania wody. Obecne logo można interpretować jako nowoczesny, szybki i wydajny proces przemiany wody zanieczyszczonej w wodę o odpowiednich parametrach, dzięki zastosowaniu właściwego procesu uzdatniania.

Dla kogo są przeznaczone rozwiązania oferowane przez firmę Klarsan?

Klarsan oferuje wiele ciekawych i dobrych jakościowo rozwiązań do filtracji wody w gospodarstwach domowych. Na szczególną uwagę zasługuje marka Ecoperla, która zyskuje coraz większe uznanie i zainteresowanie. Wśród produktów można znaleźć takie do filtracji wody w wybranym punkcie (filtry podzlewozmywakowe) oraz rozwiązania na cały dom przeznaczone do filtracji wody wodociągowej oraz z własnego ujęcia.

Równie ważną gałęzią działalności jest szeroki zakres usług dla klientów komercyjnych. Firma oferuje rozwiązania w zakresie przygotowania wody: kotłowej, grzewczej, procesowej, technologicznej, pitnej, przeznaczonej do klimatyzacji i wież chłodniczych oraz wody do sektora HoReCa.

Największa z zalet

Niewątpliwie jedną z największych zalet firmy Klarsan, wyróżniającą ją na tle konkurencji jest elastyczność i pełne dostosowanie do potrzeb klienta. Proponowane rozwiązania w uzdatnianiu wody zawsze są skrojone na miarę. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Na stronie www.klarsan.pl znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług oraz oferowanych produktów

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna