Zastanawiasz się, jak rozpoznać, czy Twoja woda jest słabej jakości? Przede wszystkim zwróć uwagę na jej zapach. Jeśli jest on mocno sztuczny i wyraźnie chemiczny, to najprawdopodobniej znajduje się w niej duża ilość związków organicznych.

Po drugie zwróć uwagę na jej kolor. Niewłaściwa barwa (nieco mleczna) jest widoczna na pierwszy rzut oka. Wszystko to sprawia, że woda nie nadaje się do spożycia. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu. Jest nim kolumna węglowa Ecoperla Carbotower.

Dlaczego warto?

Być może początkowa cena urządzenia jest dla wielu osób zbyt wygórowana, jednak warto wziąć pod uwagę, że produkty tej marki są wytrzymałe i trwałe. Koszt użytkowania jest o wiele niższy, niż w przypadku podobnych i tańszych produktów. Z pewnością inwestycja zwróci nam się już po kilku miesiącach użytkowania. Zyskamy zdrową i dokładnie oczyszczoną wodę, która będzie nadawać się nie tylko do kąpieli, ale również picia.

Kolumna węglowa Ecoperla Carbotower posiada aż 10 lat gwarancji! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów. Warto wziąć to pod uwagę przy doborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego.

Zobacz jakie modele kolumn polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower są do wyboru na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/

Wydajne złoża

Warto dodać, że urządzenie posiada niezwykle żywotne złoże filtrujące. Jego głównym składnikiem jest węgiel aktywny, który usuwa chlor i jego pochodne, metale ciężkie oraz pestycydy. Dzięki głowicy ręcznej to my decydujemy, kiedy złoże powinno zostać oczyszczone.