Coraz częściej mamy okazję słyszeć o inteligentnych domach i rozwiązaniach, które pozwalają w pełni korzystać i sterować urządzeniami obecnymi w domu. Branża uzdatniania wody wcale nie pozostaje w tyle i tak oto Pentair prezentuje swój flagowy zmiękczacz wody w nowej odsłonie.

Pentair IQsoft – zmiękczacz wody z WiFi na miarę dzisiejszych czasów

Pentair zdecydował się podrasować swój najważniejszy produkt – kompaktowy zmiękczacz wody z WiFi Pentair IQsoft. Oprócz dobrej jakości komponentów, trwałego złoża i głowicy sterującej z elektrozaworami, w znajdziemy choćby funkcję WiFi, system suchego zbiornika soli i dźwiękowy alarm poziomu soli. Ostatni z wymienionych powstał w celu ułatwienia użytkownikowi procesu uzupełniania soli tabletkowanej.

Producent zaproponował także parametry związane z wydajnością i ekonomiczną pracą. Znacznie skrócono czas poświęcany na regenerację złoża, a w dodatku zminimalizowano zużycie soli potrzebnej na ten proces.

Najważniejsza funkcja Pentair IQsoft

Z tych wszystkich wysoko cenionych dodatków najważniejszym okazała się funkcja Wifi, o której wejściu do nowego modelu była mowa już wcześniej. Pod tym względem można mówić o pełnym sukcesie producenta. A co daje nam WiFi w zmiękczaczu wody?

  • Przede wszystkim stałą kontrolę z każdego miejsca dzięki aplikacji
  • Powiadomienia o potrzebie uzupełnienia solą tabletkowaną zbiornika
  • Informacje o przepływie wody
  • Informacje o zużyciu wody

Więcej o najpopularniejszym modelu zmiękczacza wody z serii dowiesz się na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Praca Pentair zdobywa uznanie

Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft cieszą się jeszcze większą popularnością niż przedtem. To świetny wybór do nowoczesnego domu!