Walka z kamieniem kotłowym w domu i ochrona przed nim domowych instalacji może być wyzwaniem. Najskuteczniejszym sposobem, by tego dokonać są oczywiście zmiękczacze wody. Obecnie można nabyć naprawdę zaawansowane urządzenia, wyposażone nawet w WiFi! Takimi zmiękczaczami wody są między innymi Ecoperla Slimline! Co warto o nich wiedzieć?

Ecoperla Slimline to seria bardzo dobrze przemyślanych pod każdym względem kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi. Powstała z myślą o nowoczesnych gospodarstwach domowych, w których liczy się pełna wygoda i najwyższa skuteczność działania. Ponadto jest to seria bardzo oszczędna, posiadająca wiele rozwiązań zmniejszających zużycie wody oraz soli na regenerację. Oto dostępne modele tych zmiękczaczy wody:

Kto produkuje zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline powstają przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla z międzynarodową korporacją Pentair. Urządzenia działają w oparciu o głowicę sterującą z elektrozaworami oraz monosferyczną żywicę jonowymienną. Oprogramowanie jest dostępne w języku polskim, a kabinet zaprojektowany w taki sposób, aby był w pełni funkcjonalny. Dodatkami są system suchego zbiornika soli oraz dźwiękowy alarm poziomu soli. Pierwszy z wymienionych sprawia, że nie powstają mosty solne. Zbiornik solanki jest napełniany wodą dopiero przed regeneracją. Drugi to dobre przypomnienie o potrzebie uzupełnienia poziomu soli w zbiorniku solanki.

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

W kompaktowych zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline prawdziwą rewolucję stanowi wbudowany moduł WiFi. Jeśli połączymy go z tabletem lub telefonem dzięki aplikacji ConnectMySoftener, mamy dostęp do wielu informacji związanych z pracą zmiękczacza wody. Dzięki łatwym w odczycie wykresom można sprawdzić dobowy, tygodniowy, miesięczny oraz roczny przepływ wody i jej zużycie. Można kontrolować regenerację, włączyć tryb wakacyjny, przypomnienia dotyczące potrzeby umówienia serwisu oraz dosypania soli regeneracyjnej do zbiornika solanki. Wszystko dostępne na bieżąco, z dowolnego miejsca.