Seria kompaktowych zmiękczaczy wody polskiej marki z serii Ecoperla Slimline od samego początku była uznawana za bardzo solidną i godną polecenia. Ich cena jest nieco wyższa niż standardowych modeli, jednak różnica bardzo szybko się zwraca, ponieważ to jedne z najbardziej ekonomicznych urządzeń tego typu. W tym roku miała miejsce premiera tych urządzeń w nowej odsłonie, z nowymi, ulepszonymi rozwiązaniami. Sprawdź, co dodano!

Zmiany, które wprowadził producent gwarantują mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii

Nowa wersja powstała dzięki konsultacjom marki Ecoperla oraz Pentair. Rozmowy i badania zaowocowały:

  1. Wyposażeniem zmiękczaczy wody w moduł WiFi, dzięki któremu użytkownik może kontrolować pracę swojego zmiękczacza wody z poziomu telefonu bądź tableta.
  2. Wprowadzeniem funkcji dźwiękowego alarmu zbiornika solanki. Teraz nie musimy regularnie schodzić do pomieszczenia gospodarczego i zaglądać do zbiornika solanki. Kiedy urządzenie wykryje zbyt niski poziom soli tabletkowanej, samo nas powiadomi za pomocą sygnału dźwiękowego, że czas najwyższy zakupić nowy worek i uzupełnić braki.
  3. Od teraz Ecoperla Slimline to jeszcze bardziej energooszczędne zmiękczacze wody. Po pierwsze zmieniono w nich zasilacz, a po drugie wprowadzono możliwość zasilania prądem stałym DC.
  4. Kolejnym, choć niezauważalnym gołym okiem udogodnieniem jest zmiana konstrukcji elektrozaworów. Teraz są zbudowane z o wiele mniejszej ilości części. Dzięki temu system jest jeszcze mniej awaryjny.
  5. Ostatnią zmianą, o której warto wspomnieć jest wymiana części z układu solankowania na wykonane z trwalszych materiałów.

Więcej o nowej wersji zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24 znajdziesz na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Twój zmiękczacz wody jeszcze bardziej wydajny

Dzięki zmianom wprowadzonej w serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline zyskujemy jeszcze większą pewność, że nie dopadnie nas awaria oraz że wszystko będzie działało bez zarzutu, a my przez długie lata będziemy mogli cieszyć się miękką wodą.