Na początku roku użytkownicy urządzeń do filtracji wody mogli zapoznać się z nowymi produktami polskiej marki Ecoperla. Oferta cieszy się coraz większą popularnością, a sama marka zaufaniem. Czym Ecoperla urzekła swoich nabywców?

Europejska jakość produktów

Wszystkie produkty Ecoperla są produkowane w fabrykach na terenie Europy. W procesie projektowania dokładnie dobierano materiały oraz komponenty. Intencją twórców było stworzenie trwałych, bezawaryjnych urządzeń, które będą dokładnie oczyszczały wodę przez długie lata.

Urządzenia filtracyjne były tworzone przy współpracy z najlepszymi z branży, w tym z Erie i Clack.

Co można znaleźć w ofercie?

W ofercie Ecoperla są cztery kategorie produktów: filtry na cały dom, filtry kuchenne, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.

Do najchętniej wybieranych filtrów na cały dom należą kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Toro i Ecoperla Slimline oraz kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab.

Ecoperla oferuje też urządzenia o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower:

  • Ecoperla Softower do zmiękczania wody
  • Ecoperla Multitower do kompleksowego oczyszczania wody
  • Ecoperla Ironitower do usuwania żelaza
  • Ecoperla Sanitower do usuwania żelaza i manganu
  • Ecoperla Nitratower do usuwania azotanów
  • Ecoperla Sedimentower do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych
  • Ecoperla Carbotower do poprawy barwy, zapachu i smaku wody

Klienci często pytają o system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z wkładem rewitalizującym Ecoperla Elixir. Oprócz tego w kategorii filtrów kuchennych można znaleźć system nanofiltracji Ecoperla Nano do ochrony jonizatorów wody.

W kategorii wkładów filtracyjnych jest wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir wzbogacający ją w magnez oraz wysokie pH.

infografika ecoperla

Innowacyjne rozwiązania

Urządzenia Ecoperla są nietypowe i nie mogą się równać z żadnymi dotychczas obecnymi na rynku z powodu specjalnych systemów, które posiadają.

Ecoperla Perfect System jest częścią kompaktowych zmiękczaczy wody oraz kompaktowych stacji wielofunkcyjnych. Są to ustawienia głowicy sterującej dobrane w taki sposób, by eksploatacja przebiegała prawidłowo przez wiele lat i była ekonomiczna.

Ecoperla Smart System to ustawienia głowic sterujących urządzeń z serii Ecoperla Tower dobierane doindywidualnych parametrów wody użytkowników.

Ecoperla Security System to system antyzalaniowy obecny w filtrach kuchennych. Nie wymaga zasilania za pomocą prądu, działa automatycznie. Ochrania powierzchnie kuchenne przed możliwością wystąpienia zalania.

10 lat gwarancji

Wybrane stacje uzdatniania polskiej marki Ecoperla, w tym cała seria Tower, posiadają aż 10 lat gwarancji! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów. Warto wziąć to pod uwagę przy doborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego.