Zastanawiasz się, jak rozpoznać, czy Twoja woda jest słabej jakości? Przede wszystkim zwróć uwagę na jej zapach. Jeśli jest on mocno sztuczny i wyraźnie chemiczny, to najprawdopodobniej znajduje się w niej duża ilość związków organicznych.

kolumna węglowa Ecoperla Carbotower w domu

Po drugie zwróć uwagę na jej kolor. Niewłaściwa barwa (nieco mleczna) jest widoczna na pierwszy rzut oka. Wszystko to sprawia, że woda nie nadaje się do spożycia. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu. Jest nim kolumna węglowa Ecoperla Carbotower.

Dlaczego warto?

Być może początkowa cena urządzenia jest dla wielu osób zbyt wygórowana, jednak warto wziąć pod uwagę, że produkty tej marki są wytrzymałe i trwałe. Koszt użytkowania jest o wiele niższy, niż w przypadku podobnych i tańszych produktów. Z pewnością inwestycja zwróci nam się już po kilku miesiącach użytkowania. Zyskamy zdrową i dokładnie oczyszczoną wodę, która będzie nadawać się nie tylko do kąpieli, ale również picia.

Zobacz jakie modele z serii Ecoperla Carbotower są do wyboru na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/

Wydajne złoża

Warto dodać, że urządzenie posiada niezwykle żywotne złoże filtrujące. Jego głównym składnikiem jest węgiel aktywny, który usuwa chlor i jego pochodne, metale ciężkie oraz pestycydy. Dzięki głowicy ręcznej to my decydujemy, kiedy złoże powinno zostać oczyszczone.

W jakich sytuacjach przyda się w domu kolumna węglowa?

Komentarz do “W jakich sytuacjach przyda się w domu kolumna węglowa?

  • 27 września 2018 z 20:12
    Permalink

    Po montażu zmiękczacza wody w zestawie z kolumną węglową właściwie to całą rodziną odczuliśmy zmiany. Po pierwsze były to zmiany związane ze stanem skóry po kąpieli – jest miękka, nie ma zaczerwienień. Zużywamy też o wiele mniejsze ilości żelu pod prysznic. Po drugie chodzi o walory wody – zapach, smak i barwę. Kawy na takiej wodzie wychodzą obłędne i nie boimy się o awarię ekspresu, za który zapłaciliśmy wcale nie tak mało.

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.