Zyskujące coraz większą popularność na polskim rynku, filtry siatkowe Cintropur są produktami przemysłowymi przeznaczonymi do oczyszczania wody. Wyposażone są w podwójny system filtracji składający się z prefiltracji odśrodkowej i mechanicznej. Dzięki temu gwarantują wysoką precyzję oczyszczania wody z wszystkich nieodpowiednich związków.

filtry mechaniczne Cintropur

Wyposażone w odpowiednie wkłady Cintropur, filtry siatkowe mają specyficzny wygląd. Wymuszają odśrodkowy, wirujący przepływ wody. Dzięki temu po odwirowaniu zanieczyszczenie dociera do dolnej części soczewki, a tuleja filtracyjna zapewnia optymalną filtrację. Filtry Cintropur umożliwiają stosowanie różnych materiałów, takich jak węgiel aktywny, krzemiany lub polifosforany.

Wybierane do domu i przemysłu

Wysokojakościowe oraz niezwykle wydajne filtry siatkowe Cintropur są szeroko stosowane. Służą one do skutecznego zabezpieczenia instalacji przemysłowych i wodnych w społecznościach mieszkaniowych i rolniczych. W tym celu zachowują stałe cząstki, takie jak piasek, rdza lub gleba, które znajdują się w wodzie w stanie zawieszonym. W przemyśle filtry Cintropur służą do właściwej ochrony urządzeń sanitarnych, a także maszyn produkcyjnych i różnych urządzeń stosowanych do uzdatniania wody. W dziedzinie rolnictwa można stosować je do filtrowania systemów nawadniających, odpowiedzialnych za dostarczanie wody deszczowej i studziennej, a także wody pitnej.

Przeczytaj więcej o poszczególnych modelach na https://www.filtry-do-wody.info/producent/cintropur/

Najlepsza ochrona urządzeń sanitarnych

Nie od dziś filtry Cintropur są również stosowane w budynkach użyteczności publicznej jako doskonała ochrona urządzeń sanitarnych i domowych. Dlatego filtry są skutecznie stosowane w restauracjach, hotelach, szkołach i wielu innych budynkach. W standardowym wyposażeniu filtry z siatki Cintropur mają przezroczystą obudowę, głowicę, klamrę zaciskową i wirówkę, a także korpus filtra siatkowego i wyjmowaną tuleję filtrującą w postaci siatki.

Prezentujemy najlepsze modele filtrów Cintropur

Komentarz do “Prezentujemy najlepsze modele filtrów Cintropur

  • 27 września 2018 z 20:24
    Permalink

    Dzięki za bardzo przydatny tekst. Dopiero zacząłem szukać informacji o filtrach mechanicznych. Chciałbym zamontować taki u siebie w piwnicy, więc teraz każda informacja jest na wagę złota.

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.