Celem stosowania stacji wielofunkcyjnych jest kompleksowe oczyszczanie wody. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadkach, gdy ujęcie przekracza kilka dopuszczalnych norm. Urządzenia filtracyjne tego typu wyposażone są w specjalne złoże wielofunkcyjne, które są w stanie rozwiązać kilka problemów wody jednocześnie.

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Do najlepszych tego typu stacji wielofunkcyjnych dostępnych na polskim na rynku należą Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX.

Najwyższa jakość uzdatniania wody

Do zalet urządzeń filtrujących marki Ecoperla należy nie tylko ich funkcjonalność, ale również odpowiedni wygląd. Stacje te posiadają budowę kompaktową, która odróżnia je od tradycyjnych modeli dwuczęściowych. Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX zajmują znacznie mniej miejsca, posiadają interesujący design i są równie wydajne, co ich wieloelementowe odpowiedniki.

Odpowiednia mieszanka złóż filtracyjnych

Stacje wielofunkcyjne marki Ecoperla opierają swoje działanie na złożach powstałych z mieszanki najlepszych dostępnych materiałów filtracyjnych. Są one w stanie usunąć z wody żelazo, mangan, amoniak oraz związki organiczne. Niwelowana jest także twardość wody oraz jej nieodpowiednia barwa. W ten sposób skutecznie oczyszczona może zostać na przykład woda ze studni głębinowej.

Po co stosuje się stacje wielofunkcyjne przy wodzie ze studni?

Komentarz do “Po co stosuje się stacje wielofunkcyjne przy wodzie ze studni?

  • 27 września 2018 z 20:17
    Permalink

    Bardzo się ucieszyłem, gdy zaproponowano mi urządzenie tego typu do filtracji mojej wody ze studni. Taka stacja nie zajmie wiele miejsca, a poradzi sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.