Woda alkaliczna to obecnie najbardziej pożądany i najzdrowszy sposób nawodnienia organizmu. Dlaczego?

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Objawy zakwaszenia organizmu

Powszechnie występującym problemem jest nadmierne zakwaszenie organizmu, co skutkuje licznymi dolegliwościami; wystarczy wymienić chociażby częste bóle głowy, problemy skórne, częste infekcje czy stany zapalne.

Walczyć z zakwaszeniem można na kilka sposobów, modyfikując chociażby dietę. Jednak woda alkaliczna to najprostszy, a zarazem bardzo skuteczny sposób na przywrócenie fizjologicznego pH organizmu.

Niestety, dostępna w sklepach butelkowana woda alkaliczna to niemały wydatek; ponadto woda ta jest dość trudno dostępna. Dobra wiadomość jest taka, że wodę alkaliczną możesz otrzymać w domu – z wody kranowej. Zaskoczony?

Jak zamienić wodę z kranu w alkaliczną, nasyconą magnezem wodę o prozdrowotnych właściwościach?

W zwykłym kuchennym filtrze wody wystarczy zastosować wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir, a zadziała prawdziwa magia. Woda stanie się nasycona magnezem w stopniu nieosiągalnym przy użyciu mineralizatorów i zyska pH 9, 5 stając się najzdrowszą wodą do picia.

Bez biegania po sklepach, bez płacenia znacznych kwot za butelkowaną wodę alkaliczną, bez generowania zanieczyszczenia środowiska. Od teraz zwykłą czynność – odkręcenie kranu może stać się pierwszym krokiem do zdrowia i doskonałego samopoczucia. Zobacz, jakie to proste!

Poznaj Ecoperla Elixir: https://www.zestudni.pl/wklad-rewitalizujacy-ecoperla-elixir/

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Najzdrowsza alternatywa wody butelkowanej?

Komentarz do “Najzdrowsza alternatywa wody butelkowanej?

  • 26 lipca 2019 z 16:45
    Permalink

    Zaciekawiło mnie to. W internecie jest sporo baardzo pozytywnych opinii o tym wkładzie. Cena nie jest z kosmosu i w sumie to działanie jest logiczne dość. Kupię? Maybe.

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.