Rewitalizacja wody pozwala na dostarczenie do niej wielu wartościowych składników oraz zmianę jej struktury na łatwiej przyswajalną. Proces ten może zapewnić wkład Ecoperla Elixir, który znajduje swoje zastosowanie w wielu systemach filtrujących.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir do każdego systemu odwróconej osmozy

Za sprawą odpowiedniej reakcji chemicznej, cząsteczki magnezu łączą się w z wodą i doprowadzają do powstania cząsteczek wodoru. Podnoszą one pH wody, dzięki czemu zyskuje one odpowiedni dla ludzkiego organizmu odczyn zasadowy.

Zalety wkładu rewitalizującego wodę Ecoperla Elixir

Spożywanie wody przepływającej przez wkład Ecoperla Elixir pozwala na szybkie i dobre nawodnienie organizmu, dzięki czemu zapewnia dobre samopoczucie. Woda alkaliczna bierze udział w wielu kluczowych procesach, które odpowiadają m.in. za niwelowanie wpływu wolnych rodników, powstrzymywanie procesów starzenia oraz przyspieszenie regeneracji organizmu. Jej spożywanie zwiększa także naturalne siły witalne, ogranicza objawy stresu i reguluje rytm serca.

Co jeszcze daje woda wodorowa, alkaliczna i pełna magnezu?

Regularne picie wody alkalicznej zapobiega nadciśnieniu, chorobom serca oraz problemom układu mięśniowego, a także ułatwia utrzymanie cholesterolu na optymalnym poziomie. Tym samym wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir pozwala na uzyskanie wody ułatwiającej zdrowy tryb życia każdemu użytkownikowi.

Na czym właściwie polega rewitalizacja wody pitnej?

Komentarz do “Na czym właściwie polega rewitalizacja wody pitnej?

  • 27 września 2018 z 20:19
    Permalink

    „Rewitalizacja wody pitnej” – z początku bardzo zdziwiłam się czytając o tym pojęciu, ale potem zaczęłam o tym myśleć i wydało mi się, że to ma sens. W końcu organizm potrzebuje magnezu, działanie wolnego wodoru też jest uzasadnione i wykorzystywane w medycynie. Właściwie czemu by nie spróbować?

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.