Jeśli męczy cię kamień osadzający się na sprzętach domowych i czajniku, denerwują cię szorstkie ubrania wyjęte prosto z pralki, martwi stan skóry i włosów po kąpieli, to zapewne masz problem z twardą wodą w domu. Nie jesteś jednak na nią skazany. Profesjonalny, kompaktowy zmiękczacz wody pomoże pozbyć się z niej zbędnych jonów wapna i magnezu.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Najlepszy zmiękczacz wody

Marka Ecoperla oferuje nam niezwykłe urządzenie – zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Jest to perełka wśród innych urządzeń tego typu.

Jego montaż jest tak łatwy, jak jego obsługa. Kilka nowoczesnych innowacji uczyni użytkowanie tego urządzenia lekkim i przyjemnym. Twarda woda już nigdy nie będzie problemem.

Łatwe napełnianie zbiornika solanki

Umieszczony z przodu pojemnik na solankę, umocowany na zawiasach, sprawia że uzupełnianie zapasów soli będzie trwało chwilę i nie zajdzie konieczność demontażu całego pojemnika. Podświetlany wyświetlacz ułatwi jego obsługę nawet w ciemnych miejscach.

Ponadto, zupełną nowością na rynku zmiękczaczy wody jest opływowy i ergonomiczny kształt Ecoperla Toro, który sprawi, że jego zamontowanie nie będzie problemem nawet przy ograniczonej przestrzeni.

Twarda woda to już nie kłopot!

Okazuje się, że twarda woda nie jest żadnym problemem, jeśli tylko dysponujemy odpowiednim zmiękczaczem wody, który skutecznie ją przefiltruje.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Łatwy i szybki sposób na twardą wodę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.