Odpowiednie nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne, aby prawidłowo funkcjonował. Dzięki regularnemu piciu wody łatwiej się regenerujemy, nie odczuwamy tak bardzo zmęczenia, lepiej się koncentrujemy. Tylko jaką wodę warto spożywać?

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Woda alkaliczna i wodorowa

Obecnie dużo mówi się o tym, że najlepsza wcale nie jest woda mineralna, a woda o specjalnych właściwościach, na przykład woda wodorowa i woda alkaliczna. Oba rodzaje mają świetne właściwości antyoksydacyjne, pomagają skutecznie usuwać wolne rodniki, doskonale radzą sobie z transportem tlenu do komórek. Regularne spożywanie wody o takich właściwościach pozwala na skuteczniejszą ochronę układu mięśniowego, kostnego, nerwowego. Woda chroni organizm przed problemami z nadciśnieniem, a także zawałami. Oprócz tego woda pomaga zażegnać kłopoty ze snem oraz stres.

Jak pozyskać taką wodę?

Często okazuje się, że jonizatory wody, a także generatory wodoru są po prostu za drogie, nie pozwalają tez na osiągnięcie obu typów wody jednocześnie. Co więc wybrać? Warto zdecydować się na wkład Ecoperla Elixir, który zapewnia wodę alkaliczną, wodorową, a przy okazji także duże stężenie magnezu.

Wkład można zamontować jako część dowolnego filtra kuchennego, na przykład zamiast mineralizatora. Jeśli nie mamy w domu takiej stacji uzdatniania wody, wtedy można zaopatrzyć się w system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Jaką wodę warto pić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.