Firma Atlas Filtri zajmuje się sprzedażą urządzeń do uzdatniania wody. Ta włoska firma skupia się na wszechstronności, oferując produkty zarówno do kuchni i domu jak i przemysłu. Długoletnie doświadczenie pozwala klientowi poczuć się pewnie ze swoim zakupem. Wszystkie atesty, które posiadają produkty, obowiązują w Polsce, Europie i całym świecie.

filtry do wody Atlas Filtri

Filtry Atlas Filtri

Produkty zostały podzielone na serie. SX przeznaczone jest do wkładów z płaskimi uszczelkami ułatwiającymi wymianę. BX odpowiada z kolei podwójna uszczelka O-ring. Właściwości wspomnianych filtrów zależą od użytego wkładu. Atlas Filtri Hydra przeznaczone są dla osób ceniących komfort użytkowania i oszczędności. Dzięki samoczyszczącemu się układowi nie trzeba w kółko wymieniać wkładów. Serie FA i K przeznaczone są do zadań specjalnych, głównie w przemyśle. BIG charakteryzuje się z kolei niebywałą wytrzymałością i jakością wykonania. Ciekawym dodatkiem jest też manometr dostępny w niektórych modelach.

Nowoczesna seria bakteriostatyczna Sanic oraz inne modele można znaleźć na https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady zostały podzielone na analogiczne do filtrów serie. Zapewnia to prostotę obsługi. Większość z produktów, może być łączona z częściami innych firm, jednak nie jest to zalecane ze względu na możliwą obniżoną skuteczność.

Filtry Atlas Filtri w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.