Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak twarda woda wpływa na budżet domowy. Zauważają oni różnicę dopiero wtedy, gdy zdecydują się kupić zmiękczacz wody. To dzięki niemu zdają sobie sprawę, ile pieniędzy związanych z problemem twardej wody wydali do tej pory.

realne koszty stosowania twardej wody

Twarda woda to cała masa wydatków

Najkosztowniejsze są naprawy lub wymiana sprzętów AGD, takich jak pralka czy zmywarka. Częste awarie powodowane są przez osadzający się kamień, który uniemożliwia dalsze korzystanie z urządzenia. Dużo pieniędzy wydajemy również na różnego rodzaju detergenty do częstego czyszczenia armatury. Nieoczywistym kosztem jest też zakup kosmetyków do walki z przesuszoną skórą i włosami.

Dlatego każdy, komu zależy na oszczędzaniu pieniędzy, powinien zamontować w domu zmiękczacz wody. Zauważalna różnica w wydatkach uświadomi nam, jak kosztowne jest jej użytkowanie, gdy posiada ona wysoki poziom twardości.

Wybierz skuteczny sposób na walkę z twardą wodą!

Wybierając najlepsze urządzenie do zmiękczania wody warto zdecydować się na takie, które posłuży nam przez wiele lat. Taki właśnie jest zmiękczacz Ecoperla Softower. Zastosowane w nim złoże filtracyjne jest niezwykle wydajne, a głowica sterująca, która pochodzi od amerykańskiego producenta jest bezawaryjna. Umożliwi to długotrwałe użytkowanie produktu

Więcej o Ecoperla Softower znajdziesz tutaj: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Softower-L/585

Faktyczne koszty korzystania z twardej wody – szokujące fakty!

Komentarze 2 thoughts on “Faktyczne koszty korzystania z twardej wody – szokujące fakty!

 • 26 lipca 2019 z 16:48
  Permalink

  Jeśli ktoś jest trochę obyty w temacie, to zmiękczacz prędzej czy później kupi, bo to super rzecz 🙂 Szczególnie do nowego mieszkania – nowych ładnych płytek, armatury, prysznica walk-in czy nawet szklanych ozdób w domu. No zero smug i osadów. BAJKA. Pomijając multum innych zalet, jak np. brak kamienia w AGD czy instalacjach.

  Powtórz
 • 5 września 2019 z 14:25
  Permalink

  Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zmiękczaczem, naczytałem się sporo na ten temat i robię mały wywiad wśród znajomych. Każdy znajomy, który używa zmiękczacza, jest zadowolony do tej pory. Upatrzyłem sobie urządzenie od marki Ecoperle, trochę bardziej budżetowe, ale podobno bardzo dobre. I chyba w końcu i ja się zdecyduję.

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.