Coraz częściej mamy okazję słyszeć o inteligentnych domach i rozwiązaniach, które pozwalają w pełni korzystać i sterować urządzeniami obecnymi w domu. Branża uzdatniania wody wcale nie pozostaje w tyle i tak oto Erie prezentuje swój flagowy zmiękczacz wody w nowej odsłonie.

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Erie IQsoft Eco na miarę dzisiejszych czasów

Erie znowu zdecydowało się podrasować swój najważniejszy produkt – kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco. Oprócz dotychczasowych udoskonaleń i głowicy sterującej z elektrozaworami w najnowszej wersji znajdziemy choćby podświetlany zbiornik solanki. Powstał w celu ułatwienia użytkownikowi procesu uzupełniania soli tabletkowanej.

Erie poprawiło także parametry związane z wydajnością i ekonomiczną pracą. Znacznie skrócono czas poświęcany dotąd na regenerację złoża, a w dodatku zminimalizowano zużycie soli potrzebnej na ten proces.

Najważniejsza funkcja Erie IQsoft Eco

Z tych wszystkich wysoko cenionych dodatków najważniejszym okazała się funkcja Wifi, o której wejściu do nowego modelu była mowa już w styczniu 2017. Pod tym względem można mówić o pełnym sukcesie producenta. A co daje nam WiFi w zmiękczaczu wody?

 • Przede wszystkim stałą kontrolę z każdego miejsca dzięki aplikacji
 • Powiadomienia o potrzebie uzupełnienia solą tabletkowaną zbiornika
 • Informacje o przepływie wody
 • Informacje o zużyciu wody

Więcej o najpopularniejszym modelu zmiękczacza wody z serii dowiesz się na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Praca Erie zdobywa uznanie

Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco cieszą się jeszcze większą popularnością niż przedtem. Jedynym minusem tych zmian jest cena, która wzrosła wraz z wypuszczeniem nowej serii.

Erie IQsoft Eco – nowa wersja na miarę XXI wieku

Komentarz do “Erie IQsoft Eco – nowa wersja na miarę XXI wieku

 • 27 września 2018 z 20:18
  Permalink

  W przypadku tego zmiękczacza wody sprawdza się zasada, że jeśli na początku zapłaci się więcej, to i tak ta kwota się zwróci, ponieważ koszty eksploatacji są mega niskie. Zużycie soli i wody na regenerację – chyba najmniejsze, jakie widziałem. Do tego ułatwienie w postaci znacznego skrócenia całej regeneracji. Super!

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.