Firma Cintropur zajmuje się sprzedażą urządzeń do uzdatniania wody. Oferta belgijskiej marki dzieli się na filtry i wkłady. Wszystkie poszczególne modele zostały wykonane solidnie i z myślą o jak największych oszczędnościach. Zastosowanie wirówek w głowicy filtra lub specjalnego urządzenia do naciągania wkładów sprawia, że w porównaniu do produktów innych firm można oszczędzić czas i pieniądze. Każdy podpunkt oferty posiada akceptowany na całym świecie atest.

filtry Cintropur

Filtry Cintropur

Filtry podzielone są na grupy. Wyróżnić można serię domową, przemysłową i lampy bakteriobójcze. Pierwsze mogą mieć różne działanie w zależności od dobranego mikronażu filtra. To ciekawa propozycja, ponieważ nie trzeba kupować kilku urządzeń głównych. Filtry przemysłowe poradzą sobie w gastomomii a nawet dużych zakładach. Lampy bakteriobójcze świetnie sprawdzą się w uzdatnianiu wody deszczowej czy tej z przydomowych ujęć. Światło UV skutecznie i szybko usuwa bakterie.

Wkłady Cintropur

Wkłady analogicznie do filtrów posiadają różne zastosowania. Niektóre sprawdzą się w domu, inne nie będą miały problemów z zanieczyszczeniami większego kalibru występujących w zakładach przemysłowych. Węgiel aktywny uzupełni z kolei filtry wersji TE lub puszki CTN.

Co znajdziesz w ofercie filtrów mechanicznych Cintropur?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.