Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS od samego początku była uznawana za bardzo solidną i godną polecenia. Ich cena jest nieco wyższa niż standardowych modeli, jednak różnica bardzo szybko się zwraca, ponieważ to jedne z najbardziej ekonomicznych urządzeń tego typu. W styczniu tego roku miała miejsce premiera tych urządzeń w nowej odsłonie, z nowymi, ulepszonymi rozwiązaniami. Sprawdź, co dodano!

kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Zmiany, które wprowadził producent gwarantują mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii

Nowa wersja (podobnie jak pierwszy model Ecoperla Slimline CS) powstała dzięki konsultacjom marki Ecoperla oraz Erie Water Treatment. Rozmowy i badania zaowocowały:

 1. Wprowadzeniem funkcji dźwiękowego alarmu zbiornika solanki. Teraz nie musimy regularnie schodzić do pomieszczenia gospodarczego i zaglądać do zbiornika solanki. Kiedy urządzenie wykryje zbyt niski poziom soli tabletkowanej, samo nas powiadomi za pomocą sygnału dźwiękowego, że czas najwyższy zakupić nowy worek i uzupełnić braki.
 2. Od teraz Ecoperla Slimline CS to jeszcze bardziej energooszczędne zmiękczacze wody. Po pierwsze zmieniono w nich zasilacz, a po drugie wprowadzono możliwość zasilania prądem stałm DC
 3. Kolejnym, choć niezauważalnym gołym okiem udogodnieniem jest zmiana konstrukcji elektrozaworów. Teraz są zbudowane z o wiele mniejszej ilości części. Dzięki temu system jest jeszcze mniej awaryjny.
 4. Ostatnią zmianą, o której warto wspomnieć jest wymiana części z układu solankowania na wykonane z trwalszych materiałów.

Więcej o nowej wersji zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS 30 znajdziesz na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Twój zmiękczacz wody jeszcze bardziej wydajny

Dzięki zmianom wprowadzonej w serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimine CS zyskujemy jeszcze większą pewność, że nie dopadnie nas awaria oraz że wszystko będzie działało bez zarzutu, a my przez długie lata będziemy mogli cieszyć się miękką wodą.

4 zmiany, które sprawiły, że Ecoperla Slimline CS jest jeszcze lepszy

Komentarz do “4 zmiany, które sprawiły, że Ecoperla Slimline CS jest jeszcze lepszy

 • 27 września 2018 z 20:15
  Permalink

  Fajnie, ze Ecoperla cały czas pracuje nad tym produktem. Nawet małe udoskonalenia potrafią dać spory efekt w filtracji wody i użytkowaniu. Dajmy na to dźwiękowy alarm poziomu soli – spore ułatwienie, dzięki któremu nie trzeba co chwila schodzić do piwnicy i sprawdzać ile jest soli w zbiorniku. Oby tak dalej!

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.